קריאה בשביל אלטרנטיבה לעוד נסיגה חד-צדדית

 

 

התברר לציבור הישראלי שאין ולא יהיה שותף לשלום.  אז מה נעשה עם האוכלוסיה הערבית ביהודה, שומרון וירושלים המזרחית?  אומרים שאי אפשר לספח יו"ש בגלל הבעיה הדמוגרפי.  רוב המפלגות מדברים על עוד נסיגה שיתצטרך לגירוש בכוח של עוד 80,000 יהודים מביתיהם ביו"ש.  כל מיני קבוצות הציעו תוכניות טרנספר,  אבל כל התוכניות האלה לא רלבנטיים כי אין להם תמיכה בציבור הישראלי, ואין שום מדינה בעולם שיסכים לשתף פעולה עם תוכנית כזאת.

 

בכל זאת יש תוכנית שיכול להיות אלטרנטיבה לנראה למעלה.  לפי המחקר של זימרמן, פער של מיליון אנשים, שניגש בכנס הרצליה יש רוב יהודי יציב של 67% בישראל ויו"ש ביחד.  זה אומר שאין צורך לפתרון מיידי.

 

בסקר של ערבי יו"ש עולה כי יותר מ-40% מהנשאלים שקלו להגר למדינה אחרת, רק 15% ענו כי אין דבר שיגרום להם לעזוב לצמיתות את בתיהם, כ-70% הצביעו על גורם חומרי כלשהו (דיור, השכלה, מימון נדיב וכו' ) , אשר יכול להביא אותם לידי החלטה להעתיק את מקום מגוריהם הקבוע לארץ אחרת.  בנוסף לזה סקרים של ישראלים עולה כי יש רוב יהודי של 59% לעידוד הגירה ערבית.

 

אנו קוראים לממשלה להקים משרד ממשלתי או מוסד אחר הממומן על ידי ממשלת ישראל שיתן עידוד כספי ויספק סיוע לוגיסטי ומשפטי לערבים הרוצים להגר לבד או עם משפחותיהם.  זה יביא לפתרון של הבעיה הדמוגרפי בטווח הערוך ולא יתצטרך לשיתוף פועלה של שום ממשלה אחרת. 

 

תוכנית הזאת יכולה להוביל לרוב יהודי של 75% עד 2025 בישראל ויו"ש ביחד.  העלות השלם  של התוכנית יהיה 32 מיליארד ש"ח כנגד 100 מיליארד בשביל עוד נסיגה חד-צדדית.

 

כדי לחתום על העצומה תלחץ כאן

http://www.petitiononline.com/altern1/petition-sign.html?